Zidane si vyhlédl nový defenzivní štít. Prodej Casemira by částečně pokryl jeho plán

Zidane si vyhlédl nový defenzivní štít. Prodej Casemira by částečně pokryl jeho plán

Staronový kouč španělského královského klubu avizuje velké změny v současném kádru. Od vedení má dostat pořádný balík peněz, aby do kabiny přivedl nové posily. Po bídné sezóně, se madridský obr potřebuje odrazit k lepším zítřkům a opět získávat cenné trofeje. Překvapivě je na seznamu potencionálních prodejů i jméno brazilského legionáře Casemira.

Schopný defenzivní štít patřil v uplynulých letech k velkým oporám, ale tato sezóna mu nevyšla podle představ. O jeho služby se údajně uchází PSG, které by neváhalo zaplatit vysokou sumu, kterou by současný chlebodárce požadoval. Právě takový plán Zidane má. Prodat draze Casemira a částku investovat do nového záložníka.

Podle posledních zpráv z Pyrenejského poloostrova má francouzský kouč spadeno na svého krajana, který působí na Stamford Bridge. Zidane chce využít toho, že Sarri si přivedl do Londýna Jorginha a N´Golo Kanté není už tak vytěžovaný, jako tomu bylo dříve. O jeho schopnostech je přesvědčený a někdejší tvář Leicesteru naplňuje jeho požadavky.

Není však jisté, zda Chelsea bude svolná k jeho uvolnění. Klub je ohrožen zákazem nákupů a také je možné, že Sarri bude odvolán. Vše bude záležet také na tom, jak si Blues povedou v Evropské lize. Vedení si přeje účast v dalším ročníku Ligy mistrů. Jisté je, že Kanté nebude levný, ale Real si jej může dovolit.