Potká se Hovorka opět s Trpišovským? O jabloneckou oporu by se mohl pokusit lídr tabulky z Edenu

Potká se Hovorka opět s Trpišovským? O jabloneckou oporu by se mohl pokusit lídr tabulky z Edenu

Jablonecké áčko by mohlo za pár týdnů přijít nejen o ofenzivní hráče typu Martina Doležala či Michala Trávníka. S přesuny "za lepším" jsou totiž spojováni také nejméně tři defenzivně ladění borci.

Zatímco šestadvacetiletého pravého beka Tomáše Holeše vábí Sparta, jež potřebuje alternativu k nepřesvědčivému Ondřeji Zahustelovi, o dva roky staršího středopolaře Jakuba Považance lanaří Plzeň, která bude potřebaovat zalepit díru po Patriku Hrošovském a možná i Tomáši Hořavovi.

V kuloárech se však hovoří i o pětadvacetiletém středním obránci Davidu Hovorkovi, který fotbalově vyrostl ve Spartě a kromě letenského "S" si prošel také Hradcem Králové, Viktorií Žižkov a Slovanem Liberec.

Právě na podještědeském stadionu U Nisy si ostatně technický stoper připsal své první starty na prvoligové úrovni a dělo se tak pod tehdejším kormidelním Slovanu a nynějším šéfem Slavie Jindřichem Trpišovským.

Právě kouč aktuálního lídra Fortuna:ligy by si mohl chtít svého bývalého svěřence stáhnout i na vršovický Sinobo Stadium do Edenu. Tím spíš, že může v letní přestávce přijít o africké opory Ngadeua s Delim.

Svěřenec Petr Rady, jenž v právě probíhající sezoně naskočil do 34 soutěžních duelů a je důležitým článkem zelenobílých, na Střelnici hostuje ze Sparty. Jablonec má však opci a pakliže ji aktivuje, se sešívaným Janem Nezmarem může jednat přímo Miroslav Pelta.