Beckhamovo Miami dostalo zelenou. Kdy ho přivítáme mezi elitou MLS?

Beckhamovo Miami dostalo zelenou. Kdy ho přivítáme mezi elitou MLS?

Dlouho se o tom mluvilo a nyní zde konečně začínáme mít reálnou podobu. Beckhamův zámořský projekt, jemuž byl dán krycí název „Inter Miami“, dostal zelenou ke svému růstu. 

Major League Soccer, jak zní celý oficiální nejvyšší americko-kanadské soutěže, tvoří v současné chvíli dvacet čtyři týmů, které jsou rozděleny do východní a západní konference. Jakmile se mezi ně přidá i Miami, mělo by zamířit právě na východ.

Bývalý anglický reprezentant David Beckham už veřejnosti odhalil plán, podle něhož vybuduje tým, jenž bude schopný nastupovat do ostrých soutěžních zápasů. První posily přijdou již toto léto, přičemž na horké půdě domácího svatostánku (prozatím Lockhart Stadium ve Fort Lauderdale) bychom je měli už počátkem příští sezony.

V Americe se hraje liga stylem jaro - podzim (od března do prosince). Aktuální ročník je stále teprve u svého počátku, tudíž má Beckham na kompletní zrealizování svého projektu ještě téměř rok.

Do tohoto plánu nepochybně patří i výstavba nového stadionu (viz úvodní foto), která by měla odstartovat v příštích měsících. Dle současných informací bylo vybráno místo ihned vedle mezinárodního letiště, kde se mimo jiné nachází i golfové centrum.