Neúspěch v Lize mistrů a zastínění od Mbappého. Vyženou okolnosti Neymara z Paříže?

Neúspěch v Lize mistrů a zastínění od Mbappého. Vyženou okolnosti Neymara z Paříže?

Neymar se po dvou letech v Paříži cítí frustrován - v obou sezónách Parisiens vyhořeli v Lize mistrů už před branami čtvrtfinále a ani individuální výkony se brazilské hvězdě nedaří předvádět tak, jak se to před miliardovým přestupem očekávalo.

Neymar přestoupil do francouzské metropole z Barcelony v roce 2017 za rekordních 222 milionů euro, v obou sezónách s PSG vyhrál francouzskou ligu, loni ovšem tento tým v osmifinále vyhořel na Realu Madrid, pozdějším vítězi, letos zase francouzský mistr podlehl ve stejné fázi soutěže Manchesteru United.

Se sezónou 2018/19 v Ligue 1 ovšem nebude spojen Neymar, ale hlavně Kylian Mbappé. Nejlepší střelec soutěže letos Neymara minimálně v lize zastínil a brazilský kanonýr se tak cítí frustrován, i díky stínu Messiho totiž opustil Barcelonu. Nyní kvůli tomu může opustit i Paříž. 

Podle různých francouzských médií se už Neymar rozhodl tým skutečně opustit. Celou tuto sezónu se hovořilo o zájmu Realu Madrid, ten ale s největší pravděpodobností angažuje Edena Hazarda a na brazilskou superstar tak v týmu nezbyde místo, navíc by se jednalo vzhledem k jeho bývalému angažmá na Camp Nou o velmi kontroverzní transfer.

V médiích se však objevují i spekulace ohledně jeho návratu do Barcelony, o brazilskou hvězdu projevují zájem prý i kluby z Anglie a vyloučeno není ani to, že bude příští rok pobíhat v černobílém pruhovaném dresu vedle Cristiana Ronalda v Juventusu. To ale pouze v případě, že Bianconeri opustí Paulo Dybala...