Tvrdý direkt pro Spartu! Obránce Holeš údajně změnil názor a místo letenských posílí jejich rivala

Tvrdý direkt pro Spartu! Obránce Holeš údajně změnil názor a místo letenských posílí jejich rivala

Lov obránců se zdá být sparťanskou prioritou číslo jedna, ovšem když už si jednoho takového vyhlédla, tak by přeci jen mohla ostrouhat.

Tomáš Holeš je jedním ze základních pilířů defenzivní části hry Jablonce. Již od zimy je však pečlivě sledován Spartou, která se jej už tehdy snažila získat, ale se svou nabídkou musela počkat až do léta.

Jak se nyní zdá, vážené Peltovo zboží, jež bylo spojováno s přesunem do Prahy, by přeci jen svůj odchod podniknout mělo, jenže místo rudého dresu by mělo oblékat ten červenobílý.

Proč ta náhlá změna názoru? To je těžké v tuto chvíli popsat. Možná se jen Slavia snaží oslabit svého rivala a možná bude v létě čelit náletům přestupových nabídek na Coufala, který na této pozici pravého obránce hraje jinak skvěle.

S horkou informací ohledně přesunu Tomáše Holeše do Slavie přišel fotbalový reportér Luděk Mádl. Doposud nám bylo sdělováno, že nadaný jablonecký obránce zamíří do Sparty, která jej viditelně dlouhou dobu monitoruje, ovšem nakonec by všechno mohlo být přeci jen jinak.