Zidane: Pogbu mám opravdu rád. Přestoupí francouzský záložník na San Bernabeu?

Zidane: Pogbu mám opravdu rád. Přestoupí francouzský záložník na San Bernabeu?

Nad budoucností Paula Pogby v Manchesteru United visí velký otazník a mnozí odborníci vymění, že červený dres vymění v létě za ten bílý. A nejpopulárnější bílý dres na světě na sobě má logo Realu Madrid. 

Kvality Paula Pogby uznává i jeden z nejlepších záložníků v historii fotbalu a hlavně současný trenér Realu Madrid Zinedine Zidane. Když vás uznává Zidane, tak jste prostě dobrý. Tak jednoduché to je. O kvalitách Pogby nepochybuje žádný objektivní fotbalový fanoušek. Nejeden trenér by si takového hráče v týmu přál.

A výjimkou není ani Zidane. "Mám rád Pogbu. Ale nejsem jediný trenér na světě. Každý kouč by chtěl takového hráče ve svém týmu," nechal se slyšet ZZ. "Ale on je hráč Manchesteru United. A já o přestupech nemluvím, dokud nejsou domluveny. Pokud bude hráč Realu, tak vám o něm povím více," pokračoval trojnásobný vítěz Ligy mistrů jako trenér.

Real Madrid v létě čeká přestavba a Pogba by mohl být tahounem záložní řady Realu, pokud odejde Luka Modrič. Kromě toho ale Real přivede obránce Edera Militaa z Porta, nejspíše i útočníka Luku Joviče z Eintrachtu Frankfurt a pravděpodobná je i akvizice hvězdy londýnské Chelsea Edena Hazarda...