Klokani si pojistili služby svého kapitána: Teď se ale potřebujeme zachránit, varuje Jindříšek

Klokani si pojistili služby svého kapitána: Teď se ale potřebujeme zachránit, varuje Jindříšek

V Ďolíčku v závěru sezóny bojují o holé přežití v elitní soutěži. Hráči Bohemians o víkendu ve skupině o záchranu remizovali se Slováckem 0:0, ale jistotu udržení stále nemají. V zádech mají Příbram, která na ně ztrácí dva body. Právě středočeský klub figuruje na pozici, která znamená baráž. Pražský celek by rád v dalším ligovém kole v přímé konfrontaci uspěl.

Po utkání se Slováckem měl kouč Martin Hašek rozporuplné pocity. Jak sám přiznal, moc dobře tuší, že v úterý se může lámat chleba. „Byl to pro nás moc důležitý zápas. Soupeře jsme nepustili prakticky do ničeho, ale máme jen bod. Bohužel jsme už takových zápasů odehráli v této sezóně doma hodně,“ nechal se slyšet lodivod Bohemians.

„Situace je ale pořád stejná. Máme ji ve svých rukách, nejsme na nikom závislí. Je pouze na nás, jak zbylá utkání zvládneme,“ dodal Hašek a poukázal na důležitost dalšího duelu. Pokud Klokani s Příbramí uspějí, budou mít do dalších zápasů více klidu.

V neděli se pak vedení domluvilo na další spolupráci s kapitánem týmu Josefem Jindřiškem. Osmatřicetiletý veterán se v této sezóně vinou zranění zpočátku příliš neprosazoval, ale v posledních zápasech je už opět členem základní sestavy.

„Samozřejmě jsem rád, že tu můžu ještě jeden rok hrát první ligu. Doufám tedy, že se co nejdříve zachráníme, a příští sezóna bude lepší než tahle,“ prohlásil po podpisu nové smlouvy Jindříšek pro klubové stránky pražského celku. V Ďolíčku již působí od roku 2009.