Heča: Fandit Slavii asi nebudeme, ale když dopadne postup do skupiny Evropské ligy, zlobit se nebudeme

Heča: Fandit Slavii asi nebudeme, ale když dopadne postup do skupiny Evropské ligy, zlobit se nebudeme

Milan Heča, jenž se stal sparťanskou jedničkou až na popud nového hlavního trenéra Michala Horňáka, si připsal proti Slovanu Liberec třetí čisté konto v řadě, které patřilo k těm lehčím, protože hosté z podještědského stadionu U Nisy neměli během devadesáti minut ani jednu střelu na branku.

O atmosféře v kabině po třetí výhře v řadě...

"Je jasné, že když se vyhrává tak je atmosféra automaticky lepší. Poslední zápasy se nám dařili výsledkově, i když ta hra nebyla vždy nejlepší. Důležité je, že jsme to vždy zvládli a brali jsme všechny body a díky tomu se dostáváme zase nahoru."

O třetí vychytané nule za sebou...

"Je to každopádně dobrý pocit, vždycky vstupuju do zápasu a nechci dostat gól. Je potřeba si přiznat, že kromě Baníku tam nebyla pořádná střela na bránu. Musím každopádně poděkovat klukům, protože skvěle brání."

O úspěšné sérii i bez zkušených borců jako Dočkal a Kanga...

"Myslím si, že Sparta má tolik kvalitních hráčů, aby tyto hráče dokázala vždycky nahradit. Poslední tři zápasy to potvrdili. Až budou všichni zdraví, tak budeme ještě silnější."

O potvrzení třetího místa...

"Byl to náš cíl v posledních zápasech, takže v rámci možností určitě spokojenost. Teď se budeme soustředit na poslední tři zápasy v této sezóně, ve kterých budeme chtít uhrát co nejvíce bodů a předvést dobrý fotbal pro naše fanoušky. Můžeme do těchto zápasů už nastupovat s čistou hlavou."

O možném přímém postupu do skupiny EL, který může zařídit výhra Slavie v MOL Cupu a triumf Arsenalu v EL...

"Fandit Slavii asi nebudeme, ale když to tak dopadne, zlobit se nebudeme. Bylo by to příští rok jednodušší. Byla by to pro nás útěcha za to třetí místo, a ne příliš povedenou sezónu."