Jablonec by si rád půjčil dva kmenové slávisty. Odeberou se na Střelnici Zelený i Matoušek?

Jablonec, který by mohl během letní přestávky přijít o další dva defenzivní pilíře, a sice Tomáše Holeše a Davida Hovorku, začal zajímat český reprezentant do jednadvaceti let Jan Matoušek, jenž patří Slavii a na jaře je zapůjčen v Příbrami.

Jablonec by si rád půjčil dva kmenové slávisty. Odeberou se na Střelnici Zelený i Matoušek?

Iniciativa vzešla od trenéra Petra Rady, jenž by si rychlonohého borce rád půjčil. Na severočeské Střelnici by mohl jeho další fotbalový růst dávat o něco větší smysl už vzhledem k účasti v evropských pohárech.

Perspektivní mladík zasáhl v právě probíhající sezoně do 30 soutěžních duelů s bilancí osmi přesných zásahů, což není úplně marné.

Zelenobílí navíc mají zájem o návrat šestadvacetiletého krajního beka Jaroslava Zeleného, jehož před startem ročníku uvolnili do Slavie. Bývalý hráč Karviné a Hradce Králové toho však neodehrál v metropoli tolik (v lize jen 701 minut čistého času) a přes o něco staršího Jana Bořila se prosazoval do sestavy jen těžko.

Majitele Jablonce Miroslava Peltu zajímá jeho návrat i proto, že by měl první tým přijít o Eduarda Sobola, jehož si hodlá vzít zpět Šachtar Doněcek.

Momentálně čtvrtý tým tabulky by měli podle zdrojů Deníku Sport posílit i další zajímaví ligoví hráči, s tím, že má být ve hře také hotový fotbalista z širšího kádru ukrajinské reprezentace.