Hráče jako on Juventus potřebuje, říká Pirlo. Uloví Stará dáma hvězdu Realu?

Hráče jako on Juventus potřebuje, říká Pirlo. Uloví Stará dáma hvězdu Realu?

Juventus sice s přehledem ovládl domácí ligu Serii A, celkově ale sezónu úplně pozitivně hodnotit nemůže. Vypadl totiž z domácího poháru a předčasně balil kufry i v Lize mistrů. Za rok budou mít Bianconeri druhý pokus na treble a Ronaldovi by na góly mohla přihrávat známá tvář - Isco z Realu Madrid.

Isco je s přestupem do Juventusu spojován už několik let, tentokrát by to ale mohlo klapnout. Španělský záložník po příchodu z Malagy strávil na San Bernabeu šest let, stejně jako loni Ronaldo by ale podle médií rád okusil i jinou ligu. Isco ale navzdory letošní (ne)formě patří k nejlepším záložníkům na světě a pro Juventus by byl velkým přínosem...

Iscových kvalit si je vědom i Andrea Pirlo. Legendární záložník strávil v Serii A takřka celou kariéru, nejvíce se proslavil v AC Milán, naposledy ale působil právě v Juventusu. S tím se dostal i do finále Ligy mistrů, tam se ale Bianconeri letos navzdory vylepšenému útoku o Cristiana Ronalda nedostali.

Moc respektovanějších osob v italském fotbale nenajdete a když něco řekne Pirlo, tak by to měl Andrea Agnelli zvážit. Vítěz Ligy mistrů z let 2003 a 2007 konkrétně říká: "Myslím si, že my (Juventus) potřebujeme Isca. Jsme silní, ale potřebujeme být ještě o level lepší, abychom vyhráli Ligu mistrů," říká bývalý skvělý playmaker.

"Základem pro úspěch je dobrá záložní řada," ví Pirlo z vlastní zkušenosti. Pokud se Isco skutečně rozhodne Madrid opustit, jeho angažmá v Turíně by se jevilo velmi pravděpodobně. Isco je navíc na Juventusem touženou Ligu mistrů expert - s Realem ji získal čtyřikrát...