Posílí Klopp své záložní řady? K vítězství v lize by příští rok mohla Liverpoolu pomoct hvězda Portugalska

Posílí Klopp své záložní řady? K vítězství v lize by příští rok mohla Liverpoolu pomoct hvězda Portugalska

Liverpoolu o bod uniklo prvenství v Premier League, sezónu ale může nahradit ziskem Ligy mistrů. Po finále v Madridu, ať dopadne jakkoliv, bude Klopp dělat příslušné změny v kádru. Aby Reds konečně vyhráli domácí ligu bude potřeba i patřičná posila do zálohy...

Na Anfield Road by mohl přijít Rubén Neves. Ten před dvěma lety nečekaně zamířil z Porta do druhé anglické ligy, ačkoliv o něj stála například Sevilla či Valencia. Neves ale nejspíš věděl co dělá, neboť se se silným Wolverhamptonem kvalifikoval do Premier League a v debutové sezóně se letos Wolves umístili na krásném sedmém místě.

Neves zažil povedenou sezónu, patřil k nejlepším záložníkům v Premier League. Právě proto o něj stojí lepší týmy z Anglie, ale i ze Španělska. Psalo se opět o zájmu Sevilly či Atletica Madrid, z Anglie o něj kromě Liverpoolu stojí i Arsenal a Everton.

Bývalý hráč Liverpoolu Stan Collymore si myslí, že přestup Nevese na Anfield Road by byl výhodný pro klub i pro samotného hráče. "Je to skvělý hráč, kterého chce více velkoklubů. Je podobný typ záložníka jako David Silva. Liverpool by jej určitě měl získat," myslí si Collymore. 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.