Horňák: Klukům v kabině jsem připomínal, že už jsme v Plzni dlouho nevyhráli

Spartá již má ve Fortuna:lize jisté třetí místo a zbylé tři duely nadstavbové části tak může odehrát s čistou hlavou. Na Plzeň (hraje se ve středu od 17:30) už mohou jít i Bejmanin Tetteh a Lukáš Štětina, kterých se v minulém kole proti Slovanu Liberec (1:0) základní sestava netýkala.

Horňák: Klukům v kabině jsem připomínal, že už jsme v Plzni dlouho nevyhráli

"Oba už jsou zdravotně v pořádku," ozřejmil zaskakující hlavní kouč Michal Horňák, jehož nynějším svěřencům se ovšem v Doosan aréně dlouhodobě nedaří a poslední výhra na západě Čech už je notně vousatá...

Jak to změnit? "Klukům v kabině jsem připomínal, že už jsme tam dlouho nevyhráli a že bychom tentokráte chtěli uspět. To, jestli nám to vyjde, samozřejmě nevím, ale budeme pro to dělat maximum," pokračoval nástupce Zdeňka Ščasného.

Letenští už třikrát za sebou neinkasovali. "Jen fajn, že jsme to takhle zvládli, měli jsme i štěstí, ale teď nás čeká těžký soupeř a musíme se soustředit právě na tento zápas. Plzeň má silný tým, bývají tam vyrovnané zápasy a vždy tam rozhodnou nějaké chybky. V tomhle se musíme poučit a zvládnout to," pronesl Martin Frýdek.

"Určitě se teď budeme cítit líp, máme za sebou nějakou sérii, sedlo si to, každý maká za druhého a máme jisté třetí místo, takže můžeme hrát tak, že si to půjdeme užít a pobavit lidi. Potřebujeme zakončit sezonu, vyhrát tři zápasy, ať to má dobrý konec" uzavřel Milan Heča, jenž v posledních týdnech z pozice brankářské jedničky vystrnadil Florina Nitu.