Megapřesun na trase Real - PSG? Tři jména za 210 milionů eur!

Megapřesun na trase Real - PSG? Tři jména za 210 milionů eur!

Vzájemná výpomoc? Skoro to tak vypadá. Smluvní strany? Paris Saint-Germain a Real Madrid. PSG získalo s velkým náskokem mistrovský titul, ale vyhořelo v Lize mistrů a nezvládlo ani finále domácího poháru. To bílý balet pokazil, co mohl a již pěkných pár týdnů je jasné, že sezonu zakončí bez trofeje. Oba kádry čeká nákladná rekonstrukce. A vedení PSG s ní chce začít na San Bernabéu.

Právě ze španělské metropole by totiž bohatí šejkové rádi přivedli hned trojici posil. Konkrétně mají zájem o Garetha Balea, Isca a Toniho Kroose. Jde tedy o hráče, o jejichž další budoucnosti v Madridu se v posledních týdnech hodně spekuluje.

Velšský rychlík to má v Madridu prakticky spočítané. Buď nehraje, a nebo hraje špatně. Ani u Kroose to letos nebylo zdaleka tak dobré, jako v minulých letech. Jistě, tato sezona se v dresu bílého baletu nepovedla nikomu, ale někomu přeci jen ještě méně… Mimo jiné i Iscovi.

Španělský velkoklub chce v létě posilovat. V hledáčku má například Edena Hazarda, Luku Joviče nebo Paula Pogbu. Pro nově příchozí ovšem potřebuje nejen finanční prostředky, ale místo v kabině. Prodej výše zmíněných borců by se mu tak náramně hodil.

Podle sportskeeda.com je PSG ochotno za tři hráče Realu 210 milionů eur. V Parku princů by pak měli nahradit Edinsona Cavaniho a Juliana Draxlera, kteří se s hlavním městem Francie nejspíše v létě rozloučí.