I když hrajeme příště proti Slavii, věřím, že už doma prohrávat nebudeme, říká Procházka

I když hrajeme příště proti Slavii, věřím, že už doma prohrávat nebudeme, říká Procházka

Ačkoliv hráči Baníku Ostrava odevzdali podle svého kouče Bohumila Páníka proti Slovanu Liberec maximum, i tak potřetí za sebou prohráli a úterním soupeřem byli vystřídání na páté pozici.

O všem rozhodl kmenový slávista Kamso Mara pár minut před koncem. "Hráli jsme o páté místo a nezvládli jsme to. Dostat takhle gól pět minut před koncem a vlastně z ničeho je prostě špatně," smutnil webem sport.cz citovaný pětatřicetiletý střední obránce Václav Procházka.

"Vyplul tam sám, odrazilo se to a pak to z první trefil. S tím se nic dělat nedalo. Ale nebyl dobře pokrytý," doplnil někdejší stoper Mladé Boleslavi a Viktorie Plzeň se zkušenosti z Turecka.

Ve zbytku nadstavby bude hrát Ostrava doma se Slavií (19. 5.)a pak ji čeká výjezd do Plzně (26. 5.). Papírově už by tedy vůbec bodovat nemusela a mohla by zůstat šestá, což by znamenalo, že naději na pohárovou Evropu by pak měla pouze ve finále MOL Cupu...

"Všechna smůla se sešla možná v tom nejdůležitějším zápase nadstavby. Ale boj o pátou příčku nevzdáme. Příště hrajeme zase doma, i když proti Slavii, ale věřím, že už doma prohrávat nebudeme," varoval sešívaného lídra kolega Baroše, Filla, Stronatiho a spol., jehož slova vyšla na sport.cz.