Kovařík se rozstřílel: První krok jsme udělali a uvidíme, na to co bude na konci stačit

OBSAHUJE OHLASY

Viktoria přejela Spartu i díky dvěma přesným zásahům zkušeného třicetiletého záložníka Jana Kovaříka, který se tak dostal v právě probíhající ligové sezoně 2018/2019 již na pět branek.

Kovařík se rozstřílel: První krok jsme udělali a uvidíme, na to co bude na konci stačit

"Už po zápase na Slavii jsme si řekli, že musíme vyhrát zbývající tři utkání a ještě jim to co nejvíce ztížit. První krok jsme udělali ve středu a uvidíme, na to co bude na konci stačit," vyprávěl těsně po závěrečném hvizdu někdejší středopolař Slavie, Budějovic či Jablonce.

Kovařík se střelecky prosadil také nedávno v Edenu a nyní mu to pálí. "Těžko říct, jestli jsem v nějak vyložené střelecké formě. Nikdy jsem hodně gólů nedával, takže je to určitě příjemné. Nejlepší by bylo, kdyby to pokračovalo pořád dál. Musím pořád makat a uvidíme, jestli to bude padat i dál," pokračoval na webu fcviktoria.cz spoluhráč Kayamby, Hrošovského, Beauguela a spol.

Další start v západočeském trikotu si připsal také stoper Jakub Brabec, jehož možné prodloužení se v těchto dnech v Doosan aréně řeší. Pro středního obránce šlo o premiérový start proti svému bývalému chlebodárci z Letné.

"Upřímně, bylo to zvláštní, o tom žádná. Ale snažil jsem se na to nemyslet a brát to jako každé jiné utkání. Hlavně jsem rád, že jsme to zvládli a vyhráli jsme. To je nejdůležitější. V každém zápase chceme vyhrávat. Teď se nám to podařilo, tak je to ideální. Kdyby to takto bylo furt, bylo by to super," navázal na svého kolegu ze zálohy kmenový hráč belgického Genku.