Slavia by mě určitě lákala, prozradil Holeš. Co řekl na konto dvou přestupových cílů z Jablonce Trpišovský?

Slavia by mě určitě lákala, prozradil Holeš. Co řekl na konto dvou přestupových cílů z Jablonce Trpišovský?

Pětadvacetiletý stoper David Hovorka i o rok starší krajní obránce Tomáš Holeš už sice vršovický Eden opustili po těsné porážce od domácích ve středu večer. V dohledné době by se však mohli na Sinobo Stadium vrátit a už nikoliv jako hosté.

Podle kuloárních informací by mohli skončit defenzivní pilíře severočeského mužstva ze Střelnice právě v sešívaném trikotu. Samotný kouč slavného "S" Jindřich Trpišovský by se jejich příchodu nebránil...

"Davida jsme si kdysi brali do Žižkova, pak do Liberce, je jasné, že se nám líbí. Tomáš je prototyp moderních hráčů, udělal velký výkonnostní progres. Oba patří k tomu nejlepšímu, co liga momentálně nabízí," chválil svěřenece kouče Petra Rady bývalý kormidelník Slovanu Liberec a Viktorie Žižkov, který si jde pro svůj první český titul.

Jak reagovala protistrana? "Samozřejmě jsme spekulace taky slyšeli. V jakém stádiu to je? Nevíme, zatím hrajou za Jablonec, nemůžu se k tomu vyjadřovat," omlouval se jablonecký asistent Zdeněk Klucký.

Samotný Holeš, který v Praze ve středu večer otevíral skóre, by však podobnou výzvu bral všemi deseti. "Slavia by mě určitě lákala. Teď se ale soustředím na dohrání sezony. To, co bude, budeme řešit po ní," sdělil odchovanec východočeských Votroků, který působí v zelenobílých barvách od roku 2017.