Štětina nestojí o to, aby jeho klub dělal v Edenu jen křoví: Rádi bychom Slavii oslavy znepříjemnili

Také bývalý střední obránce Nitry, Prešova, Dukly či Metalistu Charkov Lukáš Štětina hraje v těchto dnech a týdnech o svou další letenskou budoucnost.

Štětina nestojí o to, aby jeho klub dělal v Edenu jen křoví: Rádi bychom Slavii oslavy znepříjemnili

Zatímco v uplynulém ročníku zasáhl do dvaadvaceti duelů z třiceti, v nynější sezoně šel do hry ze čtyřiatřiceti dosavadních možností do akce jen šestnáctkrát, s tím, že ho však přibrzdilo také zranění.

Například gólovou bilanci už má lepší, než tomu bylo v minulé sezoně a pomohla k tomu i víkendová trefa do sítě Jablonce. V posledním kole nadstavby by proto podle všeho neměl absentovat v základu ani proti mistrovské Slavii.

Jak slovenský stoper avizoval, sešívaným oslavám primátu by v neděli na Sinobo Stadium nechtěl dělat pouhé křoví. "Derby je derby. I kdyby se hrál jen přátelák, tam jde vždy o hodně," zdůraznil sedmadvacetiletý zadák.

Jeho chlebodárce z Generali arény nabral na svého největšího městského rivala ztrátu 14 bodů, v podzimním i jarním měření sil ovšem momentálně úspěšnějšímu konkurentovi nepodlehl a rád by to zopakoval také do třetice.

"Rádi bychom Slavii oslavy znepříjemnili. Výhra by i pro naše fandy byla alespoň malou náplastí za sezonu," doplnil svěřenec Michala Horňáka, jehož v počtech vystoupení překonali Costa, Chipciu, Radakovič i Čivič.