Stanciu otočil. Al-Ahlí mu zaplatilo dluh a exsparťan už se v Arábii těší na novou sezonu

Je to jen pár dnů, co rumunský špílmachr s letenskou minulostí Nicoale Stanciu opustil Saudskou Arábii i Al-Ahlí a odebral se do rodné země, s tím, že to vypadalo na velmi brzký konec jeho exotické mise.

Stanciu otočil. Al-Ahlí mu zaplatilo dluh a exsparťan už se v Arábii těší na novou sezonu

Nyní je však všechno jinak - bývalý kapitán Sparty, jehož současná cena je podle transfermarkt.de zhruba 4,5 milionu eur, čili asi 120 milionů korun, informoval příznivce Al-Ahlí, že nikam neutíká a že bude i nadále oblékat trikot jejich klubu...

"Můj vztah s klubem je velmi dobrý. Těším se na novou sezonu a na to, že budu hrát za Al-Ahlí," citoval idnes.cz slova bývalého středopolaře FCSB a Anderlechtu Brusel, který vynechal dva poslední duely svého klubu včetně utkání, které rozhodlo o postupu do osmifinále asijské Ligy mistrů přes uzbecký Pakhtakor.

Byť jeho agenta Anamaria Prodan Reghecampf ještě před pár dny mluvila o individuální přípravě, dluzích a možném statusu volného hráče a podpisu kdekoliv jinde, nakonec k ničemu takovému nedošlo.

Dluh byl uhrazen a vztah klubu a fotbalisty, který přetavil deset úvodních startů za svého aktuálního zaměstnavatele ve dvě branky, je opět "velmi dobrý".

Ačkoliv má mít Al-Ahlí, které se v Pro League umístilo na konečném čtvrtém místě, finanční trable, závazky vůči šestadvacetiletém Stanciuovi byly uhrazeny.