Co vše pověděl o první letní posile Sparty její sportovní ředitel Rosický?

OBSAHUJE VIDEO

Třiadvacetiletý pravý obránce z Norska Andreas Vindheim, jenž má na kontě dva švédské tituly, se upsal Spartě na příští tři sezony do 30. června 2022.

Co vše pověděl o první letní posile Sparty její sportovní ředitel Rosický?

"Umím bránit, rád pomáhám také ofenzivě," přestavil se ve stručnosti odchovanec celku SK Brann, který v letošní sezoně švédské nejvyšší soutěže, která se hraje systémem jaro - podzim, naskočil do všech duelů.

A v Generali aréně to potvrdil i muž, který je za transfer zodpovědný. "Andreas je velmi dobře vybavený na post pravého beka, a to jak fyzicky, tak pohybově. Nevynechá jedinou příležitost ve sprintu podpořit útok, má velmi dobrý cílený centr," představil novou letenskou akvizici sportovní ředitel slavného "S" Tomáš Rosický.

A v pozitivní prezentaci pokračoval dál. "S Malmö FF vyhrál dva tituly, zároveň pravidelně nastupoval v Evropské lize, kde podával velmi dobré výkony proti silným evropským týmům, má mentalitu vítěze. Zároveň ve Švédsku působil v klubu, který má v tamní lize podobné postavení jako Sparta v Česku, očekávání fanoušků a tlak od veřejnosti tak dobře zná a nepřekvapí ho. V třiadvaceti letech je navíc ve věku, kdy by se měl nadále zlepšovat a růst v kariéře. Jsme moc rádi, že se stává sparťanem," liboval si bývalý český reprezentant "Rosa", jehož slova vyšla na webu sparta.cz.