Čtyři obrovská trenérská jména, která se v létě vydají vstříc novým výzvám

Čtyři obrovská trenérská jména, která se v létě vydají vstříc novým výzvám

Aktuální sezóna se pozvolna napříč celou Evropou blíží ke svému konci a čeká nás letní přestupové okno, které bude z pohledu zbrojení zřejmě velmi pikantní. Svůj zrak ale nemusíme směřovat jen k hráčům, neboť můžeme na mapě starého kontinentu registrovat hned celou řadu zajímavých trenérů, kteří jsou na volné noze.  Vše ale nasvědčuje tomu, že i oni se během léta dočkají nového zaměstnání.

4) Arséne Wenger

Již téměř sedmdesátiletý rodák ze Štrasburgu v rozhovoru pro deník The Guardian potvrdil, že chystá návrat. Naposledy vedl londýnský Arsenal, kde jej u kormidla vystřídal Unai  Emery. Od té doby se objevila hned celá řada zajímavých nabídek, ale Wenger se vyslovil, že na Ostrovech žádný jiný klub vést již nemůže. S největší pravděpodobností ho tak uloví někdo z francouzské Ligue 1.

3) Massimiliano Allegri

Po pěti letech se rozhodl opustit Juventus, který dokázal dovést k nadvládě na Apeninském poloostrově, ale v Lize mistrů to na cennou trofej nestačilo. O svou budoucnost se ale rozhodně bát nemusí, neboť´se kolem jeho jména začalo ihned hojně spekulovat. Allegri by mohl převzít otěže například v Allianz Aréně, ale vyloučena není také italská výměna na Stamford Bridge, kde má krajan Sarri nůž na krku.