V Evropě není asi příliš hráčů, za které by byl Juve ochotný darovat Dybalu i Sandra

V Evropě není asi příliš hráčů, za které by byl Juve ochotný darovat Dybalu i Sandra

Stará dáma to s dalším letním zbrojením myslí vážně. Na post trenéra lanaří Pepa Guardiolu z Manchesteru City, ale také kádr chce výrazně posílit, aby ji již triumf v Lize mistrů nemohl proklouznout mezi prsty. Jendou z vytoužených tváří je Paul Pogba. Vrátí se schopný francouzský záložník do Turína?

Juventus by rád svou někdejší oporu rád přivedl zpět. O konci Pogby na Old Trafford se spekuluje již delší dobu a předpokládá se, že jej v řadách Rudých ďáblů už nic neudrží. Nejvážnějším zájemcem je Real Madrid, dříve jej monitorovala i Barcelona, ale podle italského listu Tuttosport přichází mistr Serie A s velice lukrativní nabídkou.

Italský gigant chce využít toho, že Manchester United hledá nového střelce, ale i posilu do defenzivy. Na Ostrovy by za Pogbu nabídl hned dvě tváře, které patří k velice zajímavému zboží na přestupovém trhu. Jedním je Paulo Dybala, který po příchodu CR7 zůstal ve stínů slavného Portugalce. Druhé jméno je ofenzivně laděný Brazilec Alex Sandro.

Rudí ďáblové již jasně najevo, že jen tak se Pogby nevzdají. Případný zájemce má uhradit sumu ve výši až 160 milionů eur. Právě cenovka dvou hvězdiček Staré dámy by tyto kritéria splňovala. Bude ale zajímavé sledovat, jak se k tomu postaví také Bílý balet, neboť tamní kouč Zidane po zkušeném záložníkovi prahne.