Alves: Ještě teď cítím tu zradu, kterou pro mě přichystali v Juventusu

Momentálně mu je šestatřicet let a obléká dres PSG, ještě předtím však hájil trikot Juventusu a samozřejmě také Barcelony. Když měl ovšem zkušený brazilský obránce promluvit o své štaci v Itálii, jeho slova nevyzařovala žádné nadšení, ba naopak.

Alves: Ještě teď cítím tu zradu, kterou pro mě přichystali v Juventusu

Dani Alves strávil v Turíně jen jednu sezonu, ačkoliv tam šel s vidinou delšího působení. Vše se během pár týdnů po jeho přestupu z Barcelony proměnilo v noční můru, na níž velice nerad vzpomíná.

„Těžko se o tom mluví, dodnes se cítím zrazen. Slíbili mi věci, které se nikdy nestaly,“ svěřoval se nadaný brazilský bek v rozhovoru pro stanici ESPN.

„Byl to pro mě opravdu děsivý rok. Každý jenom něco sliboval, nikdo ale nikdy nic nedodržel. Přišel jsem do Juventusu přepisovat historii, nakonec jsem byl rád, že jsem tak rychle odešel,“ přibližoval Alves.

Juventus během sezony 2016/17 zamířil do finále Ligy mistrů, kde nestačil na Real Madrid. Alves byl součástí tohoto týmu, který následně opustil a vydal se do Paříže.

„Cítil jsem se zrazen, víc to nehodlám rozebírat. Všichni věděli, že jsem dříč. Ani jsem nepočítal s tím, že bych něco dostal zadarmo. Zradili mě a já odešel. Tečka,“ řekl rozhořčený obránce, který nám bohužel nic víc nepřiblížil. Dá se tedy předpokládat, že se jednalo o interní problémy.