Chiellini: Ronaldův příchod nás udělal největším týmem světa. Pogba? Možná se chce vrátit zpátky

Už jenom poslední kolo zbývá a nakonec i Serie A uzavře své ligové dění v této sezoně. Vzhledem k neodkladnému konci nastal i čas na vyjádření emocí z dosavadního průběhu. S čím vším se svěřil italskému deníku Tuttosport velezkušený obránce Juventusu Chiellini?

Chiellini: Ronaldův příchod nás udělal největším týmem světa. Pogba? Možná se chce vrátit zpátky

„Rád bych řekl, že tato sezona proběhla nadmíru dobře. V porovnání s minulou sezonou se nám titul podařilo obhájit celkem klidně a já jen doufám, že v tomto nastoleném trendu budeme pokračovat,“ pravila čtyřiatřicetiletá opora obranných řad.

Jednou z klíčových událostí byl nepochybně příchod Ronalda. Bývalá hvězda Realu se do Turína přestěhovala kvůli tomu, že se s ní v Madridu už tolik nepočítalo. Fanoušci Bílého baletu za to viní vedení, CR7 už tuto změnu přijal.

„Tím, že jsme dokázali podepsat Ronalda, jsme ukázali, že jsme největším týmem světa. Cristiano je nejlepší hráč. Jsem opravdu rád, že ho tu máme, stejně tak on je šťastný, že tu může být s námi. Jsem si jistý, že ho příchod nových letních posil udělá ještě lepším,“ pokračoval Chiellini, jenž tím narážel třeba na Aarona Ramseyho, který má do Juventusu zamířit coby jako volný hráč z Arsenalu.

Jednou z velmi diskutabilních věcí je i přestup Paula Pogby, jemuž pšenka v Manchesteru United vůbec nekvete. Největší zájem budil přesun do Realu Madrid, nicméně ani návrat do Juventusu by se nedal vyloučit.

„Na toto téma se prozatím nemohu vyjadřovat. Bavil jsem se s ním a možná je v něm něco, co by se rádo vrátilo zpátky, ale to už nezáleží na mně, nýbrž na našem vedení. Doposud žiji v podobném nevědomí jako vy nebo všichni fanoušci, co se mě každý den ptají, kdo a jestli přijde. Je možné, že se to stane. Paula jsem viděl na party u Barzagliho a dost mě to překvapilo. Určitě by nás udělal jenom lepšími,“ doplnil Chiellini.