Skuhravý: Vypadáme hloupě, ale je to začátek dlouhé cesty. Tento marast byl důležitý

Na nějakou dobu poslední prvoligový duel odehrála Dukla, která se představila na půdě Příbrami. Již jistý sestupující pražský tým si v pátém kole nadstavby o záchranu u Litavky nevedl vůbec zle, ale doplatil na slabší efektivitu a prohrál 2:3, ačkoli byl dvakrát ve vedení. Jak hodnotil výkon a celou sezonu hostující kouč Roman Skuhravý?

Skuhravý: Vypadáme hloupě, ale je to začátek dlouhé cesty. Tento marast byl důležitý

„Snažili jsme se, bojovali jsme. Myslím, že jsme tam měli i zajímavé pasáže hry. Dvakrát jsme se dostali do vedení. Mrzí mě oba vyrovnávací góly. Při prvním jsme byli v držení míče a je z toho standardní situace pro soupeře. Při druhé jsme prohráli souboj a Honza Matoušek to udělal v boxu výborně,“ smutnil Skuhravý.

Přitom jeho svěřenci k zápasu vůbec nepřistoupili odevzdaně a snažili se získat tři body. „Chtěli jsme zápas zvládnout jak herně, tak výsledkově. Škoda, že jsme za to nebyli odměnění, ale myslím si, že taková byla celá naše sezona,“ pokračoval v hodnocení kouč celku z Julisky.

A co ho nyní čeká? „Odpočinek. Zavřeme to. Dobře si vše zanalyzujeme a dáme se znovu do práce. V téhle chvíli vypadáme hloupě - já jako trenér, my jako klub. Ale jednoznačně to byl začátek dlouhodobé cesty. Proto jsme se takhle chovali. Strašně rád budu trenérem Dukly, protože chci dokázat, že tenhle marast a martýrium, kterým jsme si prošli, bylo hrozně důležité pro záchranu Dukly. Já jsem o tom bytostně přesvědčený,“ věří Skuhravý cestě, po které se s klubem vydal.