Nechápu, proč by měl chtít Mbappé odcházet, říká Marquinhos

Nechápu, proč by měl chtít Mbappé odcházet, říká Marquinhos

V Paris Saint-Germain v posledních týdnech hodně řeší, kdo zůstane a kdo odejde. V Parku princů se totiž opět nepodařilo výrazněji uspět v Lize mistrů a to hvězdy těžce nesou. Své by o tom mohl vyprávět Neymar, kterému už nevoní ani úroveň Ligue 1. No a zaječí úmysly má podle všeho i mladičký francouzský kanonýr Kylian Mbappé, o něhož se vehementně zajímá Real Madrid. Co na to říká jeho spoluhráč Marquinhos?

Mbappého prohlášení o možném odchodu jeho spoluhráče příliš nepotěšilo. Přeci jen působí v PSG teprve druhou sezonu. Nutno však dodat, že velmi úspěšně.

Když před pár dny řekl, že by si rád vyzkoušel nový projekt, vyvolalo to vlnu nevole nejen u fanoušků mistrovského celku, ale také u vedení klubu a samotných hráčů. Když se k tomu připočte fakt, že se do Realu Madrid vrátil Zinedine Zidane, který k Mbappému chová velké sympatie, byl oheň na střeše.

Trenér Thomas Tuchel sice prohlásil, že ho takovéto spekulace neznepokojují. Kromě Mbappého se totiž řeší i Neymarův odchod. Dost možná jeden z nich bude muset odejít, pokud bude mít PSG problémy s dodržováním finančních pravidel Fair play.

„Nerozumím tomu, proč by měl chtít odejít. Možná o tom mluvil s vedením klubu a možná s trenérem, ale s hráči ne. V kabině o tom nic nevíme, to se musíte zeptat Kyliana,“ řekl ke spekulacím stoper Marquinhos.

„Máme v týmu spoustu důležitých hráčů, ale Kylian je jeden z nejdůležitějších. Je mladý a velká osobnost. Sám je zodpovědný za to, co říká, a co dělá na hřišti,“ dodal Brazilec.