Jednoznačně nádherný pocit, okomentoval návrat do hry Lischka a jabloneckou sezonu označil za parádní

Jednoznačně nádherný pocit, okomentoval návrat do hry Lischka a jabloneckou sezonu označil za parádní

Jablonecký stoper David Lischka má za sebou vážné zdravotní peripetie, které mu zhatily přestup do Sparty. Fyzickou kondici už však nabíral delší dobu a poslední měsíc trénoval s jabloneckou družinou. To, že půjde do akce proti Liberci, mu oznámil kouč Petr Rada den předen. Sám defenzivní specialista v něco takového tajně doufal a poděkoval mu za šanci se opětovně objevit na trávníku. O čem všem rozmlouval jednadvacetiletý kolega Trávníka, Doležala, Hanuše a spol., který střídal v 90. minutě Jakuba Považance, na webu fkjablonec.cz dále?

O tom, jaký byl pocit vrátit se na trávník po tak těžké operaci...

"Je těžké o tom mluvit.Je to jednoznačně nádherný pocit. Na tohle jsem čekal a jsem strašně rád, že jsem ještě v téhle sezóně mohl nastoupit. Chtěl bych moc poděkovat doktorům, rodičům a dalším, kteří mi pomohli, a jen díky nim jsem se ještě v téhle sezóně mohl vrátit na hřiště. Taky bych chtěl poděkovat fanouškům, jak mě přivítali. Bylo to opravdu dojemné."

O tom, jestli si myslí, že by odehrál i delší časový úsek...

"To nevím, protože za tak krátkou dobu jsem už vařil. Teď hlavně musím chytit zápasový tempo a pak už to bude jenom dobrý. Ale na celej zápas to určitě ještě není."

O tom, jak mu chutná výhra v 51. podještědském derby...

"Těší moc. Celou sezónu jsme zakončili skvěle a myslím si, že my i fanoušci mohou být spokojeni s tím, co jsme předváděli. Neztratili jsme se v Evropě a máme čtvrté místo, což opět znamená hrát Evropskou ligu. Celá sezóna je prostě paráda."