Škoda: Upřímně jsem si nedovedl představit, že by ligu vyhrál někdo jiný

Škoda: Upřímně jsem si nedovedl představit, že by ligu vyhrál někdo jiný

Držitelé dvou trofejí zakončili svou sezonu snů dalším vítězným derby, o což se v úvodu každého z poločasů postarali Souček s Balutou. Třiatřicetiletý Milan Škoda sice do poslední bitvy o Prahu vůbec nezasáhl, nicméně radost mu to v žádném případě nepokazilo.

"Museli jsme se mírnit, měli jsme před sebou pokaždé důležitý zápas. Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně," ubezpečil sešívaný střelec Milan Škoda, který v právě skončeném ligovém ročníku zasáhl do osmadvaceti duelů s celkových pětatřiceti a na konto si připsal 7 přesných zásahů.

Bývalý ofenzivní hráč Bohemians 1905, který byl svého času na současné adrese stavěn také do obrany, již vybojoval ve Vršovicích svůj druhý titul. "Je těžké srovnávat minulý titul, který byl trochu jiný. Nebyli jsme tehdy vůbec favorité, do jara jsme šli z druhé příčky, nebyl na nás takový tlak. Letos jsme celou sezonu hráli velmi dobrý fotbal a upřímně jsem si nedovedl představit, že by ligu vyhrál někdo jiný," pokračoval na webu slavia.cz kolega Hušbauera, Zmrhala, Bořila a spol.

Podle velezkušeného útočníka s kapitánskou páskou byl nejtěžší úplný konec ročníku. "Závěr byl hodně náročný, měli jsme nabitý program. Například doma s Plzní to bylo hodně těžké, mohli jsme ztratit vedení. Byl to nepříjemný moment," neměl problém přiznat svěřenec Jindřicha Trpišovského, který je součástí slávistické rodiny od úvodu roku 2012.