V Plzni se vytvoří velmi silný přetlak, Vrba avizoval podpis dalších dvou posil do ofenzívy

V Plzni se vytvoří velmi silný přetlak, Vrba avizoval podpis dalších dvou posil do ofenzívy

Plzeňští hráči mají před sebou po remíze s Baníkem dovolenou. Ne všichni stávající hráči áčka trenéra Pavla Vrby však budou v Doosan aréně pracovat také v sezoně 2019/2020, protože se v kádru vicemistra očekává hned několik změn.

Záložník Lukáš Kalvach, jenž dorazil ze Sigmy Olomouc a obránce Adam Hloušek, který přišel z Legie Varšava, rozhodně nebudou posledními novými akvizicemi, které nynější tým Viktorie rozšíří.

Adolf Šádek už dotahuje jednání s dalšími dvěma borci. "Je pravděpodobné, že se kádr změní. Nejde jen o příchod dvou ohlášených posil, nových hráčů bude víc. Měli by přijít celkem čtyři fotbalisté. Tudíž kádr se bude zužovat i směrem ven," ozřejmil šéf plzeňské lavičky Pavel Vrba.

Nováčci, jejicž jména ještě nebyla konkretizována, by měli být představeni v dohledné době. "Nějaké změny nastanou, to se ale doladí během čtrnácti dní před zahájením přípravy. Spousta jmen je otevřených. Pokud se nám podaří dotáhnout příchod dvou hráčů, ofenzivních hráčů, bude to trochu jiné. Další se uzdraví. Asi vytvoříme velmi silný přetlak," uzavřel někdejší stratég Žiliny či Anži Machačkala.

Kromě Marka Bakoše končí v Doosan aréně také další pamětník všech nedávných úspěchů Daniel Kolář. Velmi nahlas se probírá také prodej Lukáše Hrošovského.