Jsem si jistý, že Sané přestoupí do Bayernu, říká legenda německé kopané

Leroy Sané by se po třech úspěšných letech v Manchesteru City vrátit do německé bundesligy. O křídelníka německé reprezentace vážně stojí Bayern Mnichov, a to dokonce oficiálně...

Jsem si jistý, že Sané přestoupí do Bayernu, říká legenda německé kopané

Prezident Bayernu totiž potvrdil, že se tým o Saného zajímá. Klub totiž opouští duo Franck Ribéry a Arjen Robben a Niko Kovač tak potřebuje nutně nového křídelníka. Sané je na to vhodný kandidát - je mladý, rychlý a je to Němec. Manchester City se jej ale asi nebude chtít jen tak vzdát, s Bayernem však nejspíš v těchto dnech vyjednává.

Bayern a Sané spolu mají jednu společnou věc - ani jednomu se nedařilo v Lize mistrů. Bayern většinou ztroskotal na španělských klubech, letos nestačil na Liverpool, City se ne a ne přehoupnout přes čtvrtfinále či ještě dál. Celkově je ale mnichovský tým v soutěži úspěšnější, několikrát ji narozdíl od City vyhrál, naposledy v roce 2013.

Sané už s City vyhrál všechny domácí trofeje, v Schalke se mu ale tolik nedařilo a v Bayernu by měl velkou šanci si připsat další významný ligový titul, po Premier League by totiž ovládl i německou bundesligu. Mohl by mít ale i větší šanci na zisk právě Ligy mistrů. A jeho přestup prý nemá vůbec daleko k realizaci.

"Jsem si jistý, že Sané letos přestoupí do Bayernu," troufá si dokonce tvrdit Lotthar Matthäus, legenda německé kopané a bývalý hráč Bayernu.