Rok v Juventusu a konec? O portugalského reprezentanta stojí kluby z Premier League!

Rok v Juventusu a konec? O portugalského reprezentanta stojí kluby z Premier League!

Manchester United a Manchester City toho v uplynulé sezóně moc společného neměli, City zažili historický úspěch v podobě domácího treblu, kdežto United se nekvalifikovali ani do Ligy mistrů. Přesto na trhu budou mít společný zájem o jednoho hráče - Joaa Cancela z Juventusu.

Pětadvacetiletý reprezentant Portugalska odešel ze své domoviny, konkrétně z Benfiky Lisabon, v roce 2014 do Valencie. Tam první rok hostoval a poté se zde usídlil natrvalo, na sezónu 2017/18 si jej ale na roční hostování vypůjčil italský Inter. V dresu Nerazzuri oderál úspěšnou sezónu a proto si jej v Itálii nechali.

Místo Interu jej ovšem natrvalo koupil Juventus. Stará dáma jej přivedla v bohatém přestupovém období, kromě Cancela dorazil i Emre Can, Leonardo Bonucci a Cristiano Ronaldo. Cancelo potvrdil skvělé výkony z Interu a první sezónu v Juventusu se mu dařilo. Není proto divu, že se o něj zajímají další evropské kluby.

Konkrétně o Cancela stojí právě giganti z Manchesteru. Ti už se dokonce podle italských médií s Juventusem jednali a oba kluby nabídly Staré dámě částku blížící se 50 milionům euro. Tu však vedení Bianconeri smetlo ze stolu, očekává se, že přijdou City i United s novou nabídkou. Do hry se ale má vložit i Liverpool. Závod o portugalského krajního obránce bude ještě zajímavý...