Zamíří Dybala do bundesligy? Götze by naopak rád okusil své první zahraniční angažmá

Zamíří Dybala do bundesligy? Götze by naopak rád okusil své první zahraniční angažmá

Prakticky všechny kluby na mapě Evropy již spřádají plány, jak své kádry během léta obměnit. Každý by rád posílil co nejvíce za nejméně peněz, aby v další sezóně mohl hrát o cenné trofeje. Téměř každý den slýcháváme, o koho má zájem Barcelona, Real Madrid nebo třeba Juventus. O čem se ale šušká v Bundeslize?

O budoucnosti argentinského útočníka Paula Dybaly se zřejmě rozhodne během nadcházejících týdnů. O jeho služby se v uplynulých měsících ucházely Manchester United a Real Madrid. Podle posledních zpráv z Itálie jej ve své ofenzivní lajně chce ale i Bayern Mnichov. Bavorský gigant by do Turína byl ochotný poslat sumu ve výši 80 milionů eur.

Dybala je žádané zboží, ale v Juventusu je poslední rok ve stínu Ronalda. Stará dáma je svolná k jeho uvolnění, ale bundesligový mistr by musel ke své nabídce přihodit ještě dalších 20 milionů eur, aby byly všechny strany spokojeny a došlo k dohodě. Záležet bude hodně na tom, zda se v Allianz Aréně bude měnit tvář v trenérském křesle.

Arsenal by se nebránil angažování německého reprezentanta Maria Götzeho. Hvězda finálového duelu světového šampionátu v Brazílii touží vyletět za hranice své země a okusit také jinou evropskou ligu. Dortmund mu rozhodně bránit nebude, hráčův agent navíc navrhuje nižší platové ohodnocení, na což by mohli v Londýně slyšet.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.