Brno připustilo prodej své naděje.Před pár měsíci chtěla Krejčího Plzeň, nyní po něm jde Sparta

Brno připustilo prodej své naděje.Před pár měsíci chtěla Krejčího Plzeň, nyní po něm jde Sparta

Za jeden ze současných největších brněnských pokladů je společně s Růskem či Ziklem považován také český reprezentant do jednadvaceti let Ladislav Krejčí. 

Dvojnásobný vítěz zimní Tipsport ligy už byl v zimním přestupovém okně spojován s transferem do Plzně, nicméně finální dohoda ztroskotala na dohodě klubů.

Jak zaznělo na sport.cz, aktuálně by měl mít svěřenec kouče Pavla Šustra namířeno do Sparty. To vše i přesto, že je momentálně na marodce a vynechal jak závěrečné duely druhé nejvyšší soutěže, tak první baráž s Příbramí.

"Je pravda, že o Laďu zájem byl a stále je. V zimě, během jara i teď. Je možné, že v létě odejde," připustil na webu sport.cz sportovní manažer Zbrojovky Tomáš Požár.

Dvacetiletý Krejčí, jehož už jeho trenér párkrát postavil i na stopera, debutoval v první lize již ve svých sedmnácti letech a stalo se tak právě proti zájemci z Letné.

Dosud nastřádal na elitní úrovni čtyřiadvacet vystoupení a jeden přesný zásah. Ve druhé lize je k tomuto datu 187 centimetrů vysoký levák na třiadvaceti startech a třech brankách.

Spoluhráč Magery a spol. spadá pod agenturu ISM, které vládne Pave Paska. Je tak ve stejné stáji jako Václav Drchal, Adam Hložek, Václav Kadlec nebo Matěj Pulkrab, kteří už v Generali aréně působí.