Sešívané léto? To jsou také střety s Dynamem, Spartakem, Slovanem nebo Austrií

Sešívané léto? To jsou také střety s Dynamem, Spartakem, Slovanem nebo Austrií

Držitelé double z vršovického Edenu si aktuálně užívají zasloužené tři týdny volna. Realizační tým už však svým hráčům naplánoval program pro letní přípravu, která vypukne 17. června.

Právě třetí červnové pondělí se sešívaný soubor odebere na pětidenní kondiční soustředění do rakouského Aigenu, s tím, že první přípravné utkání před ročníkem 2019/2020 proběhne 26. června proti prvoligovému nováčkovi z Českých Budějovic a duel bude hostit neutrální půda ve středočeských Čelákovicích.

28. června odcestuje slávistická výprava na desetidenní herní soustředění do rakouského Linsbergu, ze kterého si o dva dny později odskočí na Tehelné pole, aby se utkala se slovenským šampionem Slovanem Bratislava o Pohár Ferdinanda Daučíka.

Další přípravné utkání už ponese na své pažbě červenec - Hušbauerovi, Stochovi, Zmrhalovi a spol. se postaví do cesty Austria Vídeň, která obsadila v rakouské lize konečné čtvrté místo.

Na závěr herního soustředění čeká slavné "S" ze Sinobo Stadium finále Československého superpoháru proti Spartaku Trnava, který pod koučem Michalem Ščasným ovládl slovenský Slovnaft Cup. Přesný termín ale bude teprve anoncován.

Nový ročník Fortuna:ligy, ve kterém bude výběr kouče Jindřicha Trpišovského obhajovat prvenství, začíná 13. července.