Příbram s Karvinou se mezi elitou udržely. Zbrojovka a Jihlava to musí zkusit zase za rok

Česká nejvyšší soutěž zná již zastoupení pro svůj další ročník. Odvetná barážová utkání v neděli zvládly oba celky, které ji hrály i v uplynulé sezóně. Příbram doma remizovala 0:0, ale venkovní remíza 3:3 ji stačila k tomu, aby odvrátila možnost sestupu. Zachránila se i Karviná, která na Vysočině remizovala 1:1.

Zatímco duel v Příbrami branky nenabídl, na půdě Jihlavy jsme viděli trefy na obou stranách. Skóre otevřel již v prvním poločase Zoubele, ale nakonec Ježci o hubený náskok přišli, když ve druhé půli srovnal Faško. Tento výsledek nahrál do karet Karviné, která si tak zahraje nejvyšší českou soutěž i v jejím dalším ročníku.

Příbram - Brno 0:0
Jihlava - Karviná 1:1
Branky: 14. Zoubele - 70. Faško