Boleslavský prezident slíbil Weberovi, že vyjedná setrvání Jugase i Hájka

Boleslavský prezident slíbil Weberovi, že vyjedná setrvání Jugase i Hájka

Mladá Boleslav si na úkor lépe postaveného Baníku zajistilo možnost startu v pohárové Evropě a s tím bude spojeno nejen další posílení, ale hlavně udržení stávajícího kádru, jemuž velí Jozef Weber.

Jak po posledním duelu sezony na Městském stadionu ve Vítkovicích naťukl sám bývalý stratég Karviné, ve městě automobilů bude chtít udržet střední obránce, kteří byli v této sezoně v jeho klubu pouze zapůjčeni.

Kormidelník by chtěl, aby byli u předkol Evropské ligy také exzlínští stopeři Jakub Jugas a Tomáš Hájek.

Sedmadvacetiletý zadák, jenž patří Slavii a v minulosti prošel Zínem, Příbramí a Brnem, nakonec v Boleslavi odehrál během jarní fáze 13 ligových duelů.

Na stejném počtu je i jeho vrstevník a někdejší spoluhráč z Baťova města, který patří Viktorii Plzeň.

"Dva tři hráče nemáme pod kontrolou, patří mezi ně stopeři, kteří jsou pro naši hru klíčoví, ale věřím, že oba budou pokračovat v Boleslavi, prezident klubu mně to slíbil," zmínil trenér šéfa Josefa Dufka.

Značka FK MB pronikla na evropskou scénu již podeváté. "Z druhého předkola Evropské ligy bude složité postoupit do podzimní skupinové fáze, ale pokusíme se o to," uzavřel nadřízený Matějovského či Přikryla, který samozřejmě nechce podcenit ani start nového ročníku domácí soutěže, která se opět rozjede v polovině července.