Tajný život Cristiana Ronalda: přátelé, přítelkyně, hazard a tak dále

Cristiano Ronaldo je jedním z nejzvučnějších jmen dnešního světa sportu a zřejmě jedna z nejoblíbenějších osobností vůbec. Ronaldo se narodil v roce 1985 a v historii se snad mezi hráči nenajde nikdo, kdo by získal víc ocenění a osobních a týmových rekordů.

Tajný život Cristiana Ronalda: přátelé, přítelkyně, hazard a tak dále

Neuvěřitelné úspěchy na hřišti udělaly z Ronalda jednoho z nejbohatších sportovců na světě. Jeho Instagram sleduje asi 150 miliónů lidí, což zdánlivě svědčí o tom, že je Ronaldo extrovert, který rád sdílí svůj osobní život s fanoušky, ale opak je pravdou.

Ronaldo si své soukromí odjakživa střeží, což jeho přátelé i příbuzní potvrzují.  A touha střežit si svůj osobní život se spolu s jeho rostoucí popularitou začala stupňovat.

Dnes se na Ronaldův osobní život a vztahy s přáteli, rodinou a dalšími podíváme blíž. Má k úpěnlivému střežení soukromí důvod nebo jsou to jenom hvězdné manýry? Zkusíme to rozklíčovat.

Rodina, přátelé a přítelkyně

Život profesionálních fotbalistů bývá někdy z hlediska osobních vztahů složitý. Často se stěhují z místa na místo a nikdy nemůžou žít životním stylem, který vedou ostatních lidé v jejich věku.

Oproti řadě hráčů, kteří přecházejí z klubu do klubu, si Ronaldo ve své profesionální kariéře prošel třemi fázemi. Během své hráčské cesty hrál za Manchester United, Real Madrid a v této sezóně za Juventus. Navzdory tomu se o tomto zázračném Portugalci říká, že má mezi spoluhráči jen málo přátel. Někteří lidé dokonce tvrdí, že v Realu Madrid, kde strávil téměř deset let, se přátelil jen s Marcelem.

Podle deníku The Sun zdroje z blízkého Ronaldova okolí říkají, že často jde z tréninku rovnou domů, i když ho ostatní hráči zvou mezi sebe, aby společně něco podnikli.

Pokud jde o soukromé vztahy, v roce 2015 se Ronaldo začal zcela veřejně přátelit s marockým kickboxerem Bardem Harim a zveřejněné fotky nevraživých paparazzi vedly k pochybnostem o jeho sexuální orientaci a životním stylu. Ronaldo vždy trval na tom, že jeho sexuální orientace je naprosto v pořádku a vztahy s nejkrásnějšími ženami světa rozhodně toto tvrzení podporují.

Pokud jde o dívky, nemůžeme Ronaldovi upřít vybraný vkus. Je považován za sex symbol své generace, ale sám se dívkami, se kterými randí, nijak nechlubí. Není tajemství, že měl pletky s řadou sexy žen, včetně ruské modelky Iriny Šejk a současné přítelkyně Georginy Rodriguezové.

V roce 2010 se Ronaldovi narodilo první dítě. Totožnost Cristiana mladšího zůstává dodnes záhadou. Fotbalista údajně matku dítěte vyplatil a vzal si ho do výhradní péče. Dál v roce 2017 porodila Ronaldovi náhradní matka dvojčata, zatímco Georgina mu porodila v listopadu téhož roku nejmladší dceru Alanu Martinu.

Zatímco řada svobodných mužů by na jeho místě každý týden randila s jinou modelkou a chlubila se tím na sociálních sítích, Ronaldo je v tomto směru poměrně umírněný. Zdá se, že se rád pochlubí, jak je se svými dětmi a jeho současnou přítelkyní, ale dělá všechno, co je v jeho silách, aby s jeho jménem nebyly spojovány žádné skandály.

Hazardní hráč od přírody?

Přestože není Ronaldo nijak zvlášť společenský a žádný extrovert, často bývá prezentován jako hazardní hráč. Se světem online hazardu začal být spojován v roce 2015, kdy podepsal marketingovou smlouvu s PokerStars, jedním z předních poskytovatelů online pokeru na světě.

Kromě pokeru prý Cristiano holduje také online kasinovým hrám a čas od času se zavře na pár dnů před světem, aby si dopřál na internetu při hazardu pořádnou dávku adrenalinu. Řada jeho kolegů ráda „mává bankovkami“ v nablýskaných kamenných kasinech po celém světě, ovšem Ronaldovi stačí online kasina hezky z pohodlí domova.

Jeho hráčská povaha vyšla na světlo, když údajně v roce 2017 uzavřel sázku s jedním ze spoluhráčů. Sázka spočívala v tom, že se mu podaří překonat Lionela Messiho a nakonec získá prestižní Pichichiho trofej i navzdory Messiho jedenáctigólovému náskoku. Je jasné, že se mu to nepodařilo, ale jeho odvaha uzavřít podobnou sázku dokazuje, že Ronaldovi v žilách koluje vítězná krev i slušná dávka hráčství

Zdravá rovnováha

Být jednou z nejslavnějších osobností světa určitě není snadné a zachování alespoň nějakého soukromí navzdory tomu všemu může být doslova nadlidský úkol. Na rozdíl od řady svých kolegů, jejichž osobní život se často stává předmětem titulků, se Ronaldovi daří záři reflektorů vyhýbat.

Tato zdravá rovnováha mu prospívá, protože se mu podařilo stát otcem čtyř dětí, a i přes svou neuvěřitelně stresující kariéru mít zdravé a dlouhodobé vztahy. Ať už si lidé o jeho fotbalových dovednostech a osobnosti myslí, co chtějí, Cristiano Ronaldo nesčetněkrát prokázal, že je osobností, ze které by si mladší hráči měli brát příklad.