Maradona: Pokud hledají Rudí ďáblové schopného trenéra, mohou mi cinknout

Bývalá hráčská ikona z Argentiny o sobě v posledních letech dává vědět spíše svými excesy a výroky. Dříve známý kanonýr, jehož kariéru lemují i problémy s drogami, zkouší zapůsobit také v roli trenéra. Tuto profesi si vyzkoušel i u reprezentace své země, naposledy jej bylo možné spatřit na lavičce u mexického klubu Dorados de Sinaloa. Proč však necílit výše? Diego Maradona poslal vzkaz na Old Trafford, že klidně převezme otěže za Ole Gunnara Solskjaera.

Maradona: Pokud hledají Rudí ďáblové schopného trenéra, mohou mi cinknout

Norský kouč by měl být pro Rudé ďábly spasitelem, ale během jara se jeho tým opět výsledkově trápil. Jak se tak zdá, tak na Old Trafford nemohou najít adekvátní náhradu již od konce Sira Alexe Fergusona. Kdo dokáže navrátit slavný klub z Manchesteru na vrchol? Maradona je přesvědčený, že on by to svedl.

Osmapadesátiletá argentinská legenda je v posledních letech známá svými peprnými výroky nejen na adresu Manchesteru United. Maradona se nebojí chodit pro ostřejší slova příliš daleko, ale nyní se zdá, že své rýpnutí směřoval zároveň také jako nabídku, že jeho služby jsou k dispozici.  Na sociálních sítích si utahoval, že právě on by vzkřísil umírající velkoklub, který si v příští sezoně nezahraje ani Ligu mistrů.

„Pokud hledají Rudí ďáblové trenéra, tak mi mohou cinknout. Jsem ten pravý člověk, který udělá špinavou práci a vrátí tento velkoklub o pět tam, kam patří. Není dobré, když po celém světě prodáváte dresy, ale trofeje nezískáváte. Určitě z nostalgie žít nechtějí a já jim mohu pomoci,“ nechal se slyšet Maradona, který však na výrazný úspěch v trenérském křesle stále čeká.