Tottenham na vzestupu stále registruje slabiny. Které tři tváře by jej v další sezóně udělaly silnějším?

Tottenham na vzestupu stále registruje slabiny. Které tři tváře by jej v další sezóně udělaly silnějším?

Zdá se to být až fascinující, že Tottenham dokráčel do finále Ligy mistrů, přestože před sezónou nevyhazoval astronomické sumy na nové hráče. Vlastně ani během ledna se neutrácelo. Kouč Mauricio Pochettino přináší výsledky, zároveň je i šetrný k peněženkám vedení. Ale je vidno, že jeden krůček k cenným trofejím stále chybí. Není třeba tedy pár milionů investovat před tou další sezónou?

3) Tanguy Ndombélé (Lyon)

Spurs by jistě nepohrdli někým novým ve středu záložní řady. Takový Tanguy Ndombélé by si zcela jistě herně sedl se Sissokem i Diere. Jeho výsledky v poslední sezóně v barvách Lyonu jsou fantastické. Problém je však částka, kterou francouzský gigant požaduje. Londýnský klub se již několikrát na jeho dostupnost dotazoval, ale striktně daná částka 70 milionů liber jej vždy odradila.

2) Ryan Sessegnon (Fulham)

Pochettino se netají tím, že rád vychovává ze svých hráčů hvězdy. Však ani toto léto nemusí kupovat draze hotové zboží, ale obklopit s e opět perspektivními mladíky. Jedním takovým by mohl být devatenáctiletý anglický všestranně nadaný Ryan Sessegnon. Přestože jeho Fulham míří opět o soutěž níže, jeho výkony si získaly na pozornosti nejen na Ostrovech. Jako levé křídlo se zdá být pro Tottenham ideální, ale je třeba jednat, neboť jeho cena roste. Už nyní se odhaduje na 30 milionů liber.

1) Giovani Lo Celso (Betis)

Sedmadvacetiletý dánský záložník Christian Eriksen patří k nejzajímavějším tvářím současného kádru Kohoutů. Problém je však ten, že jeho smlouva vstupuje do poslední roku platnosti a kolem jeho jména navíc krouží Real Madrid. Tottenham si vyhlédl i případnou náhradu, kterou by byl argentinský legionář Giovani Lo Celso. Ten si v uplynulé sezóně připsal 16 branek a 6 asistencí. Spurs za jeho odlov údajně mohou postrádat 53 milionů liber, ale problém je v tom, že on sám má ve smlouvě s Betisem výstupní klauzuli 88 milionů liber.