Na Old Trafford hledají nového pravého beka. Která jména jsou skloňována?

Další ligová sezóna je již za námi a nyní se nabízí prostor pro hodnocení a úvahy, co by šlo pro tu další vylepšit. Manchester United stále patří mezi ostrovní elitu, ale na královské křeslo ztrácí. Rudí ďáblové potřebují v další sezóně pod koučem Ole Gunnar Solskjaerem zazářit, ale to sebou přináší i jisté změny v kádru. Prioritou pro letní okno bude také vyřešit post pravého obránce. Která jména jsou skloňována?

Na Old Trafford hledají nového pravého beka. Která jména jsou skloňována?

3) Matt Doherty (Wolverhampton)

Kapitán Ashley Young v uplynulé sezóně na trávníku moc nepobyl. Ve svých třiatřiceti letech má už to nejlepší za sebou, přestože zkušeností má na rozdávání. Diogo Dalot měl občas dobré záblesky, ale do spokojenosti to mělo také daleko. I proto je na Ostrovech spojován tento post s irským legionářem Mattem Dohertym. Ve svých sedmadvaceti letech má už také něco odkopáno a jeho cenovka nebude příliš vysoká.

2) Thomas Meunier (PSG)

Stejně starý je i belgický reprezentant ve službách PSG. Všude jinde by tento obránce byl jasnou volbou do základní sestavy, ale v Paříži dával kouč Tuchel přednost Kehrerovi. Z Meuniera ale vyzařuje klid, který by Rudí ďáblové v zadních řadách potřebovali jako sůl. Samotný hráč navíc několikrát připustil, že by si rád hrál za United.

1) Aaron Wan-Bissaka (Crystal Palace)

Nejvíce skloňovanou variantou na post pravého obránce byla v posledních měsících a týdnech tvář Crystal Palace. Aaron Wan-Bissaka má za sebou skvělou sezónu, což neuniklo pozornosti ani kouče Solskjaera. Jednadvacetiletý mladík vykazuje jistotu v zadních řadách, ale netají se ani chutí pomoci směrem dopředu. Přesně někoho takového by na Old Trafford nyní potřebovali, aby nebyli pro soupeře tak čitelní.