Problém nebude ani 50 milionů korun, Trávník má blízko do letenské Generali arény

Problém nebude ani 50 milionů korun, Trávník má blízko do letenské Generali arény

Sparta už stačila během letní přestávky podepsat pravého obránce i hrotového útočníka a na cestě na Letnou jsou perspektivní univerzál, který může hrát na dvou postech a také střední záložník, který je v ideálním fotbalovém věku.

A tím není nikdo jiný, než pětadvacetiletý špílmachr Jablonce a pětinásobný reprezentant Česka Michal Trávník, jehož příchod do Generali arény se přiblíži.

Šéf ze severočeské Střelnice Miroslav Pelta si řekl za současnou oporu kouče Petra Rady a bývalého důležitého muže Slovácka sumu 50 milionů korun, což by slavné "S" mohlo dokázat splnit.

Tím spíš, když je ve hře prodej Guélora Kangy, kolem něhož má kroužit Dinamo Záhřeb, které dokonce nabízí ještě o něco větší sumu. Kotalík, Čupr a spol. by tak mohli příchod kolegy Doležala, Chramosty, Hrubého a spol. financovat právě z udání kontroverzního gabonského reprezentanta.

Co na všechny spekulace říká středopolařův agent Pavel Zíka? Ten přiznal, že se změna trikotu řeší, ale jinak byl až na jednu věc ze soukromého života tajemný jako hrad v Karpatech. "Pokud jde o Michalovu budoucnost fotbalovou, nového zatím není nic. Jisté je, že se zásadně změní jeho osobní život. O víkendu se žení," citoval web ruik.cz slova manažera.