Conte v prvních dnech v Interu potvrdil pověst tvrďáka. Hledej si nový klub, nemaže se se zlobivou hvězdou

Conte v prvních dnech v Interu potvrdil pověst tvrďáka. Hledej si nový klub, nemaže se se zlobivou hvězdou

Inter Milán vyměnil na trenérském postu Leonarda Spalettiho za Antonia Conteho. Ten je známý i tím, že je na své hráče mimořádně přísný a kromě fotbalových výkonů si zakládá i na morálce. Právě kvůli tomu by si mohla balit kufry největší hvězda Interu. 

Řeč je o Mauru Icardim. Ten hraje za Inter od roku 2013 a stal se v dresu Nerazzuri světovým útočníkem, střílí góly jako na běžícím páse a až do této sezóny byl i kapitán Interu. Kvůli svému nepřiměřenému chování ale o pásku přišel, navíc si znepřátelil fanoušky a dobrý dojem neudělal ani na Conteho.

Nový trenér Interu se sotva otrkal a proklepl si pár hráčů a údajně se už rozhodl, že Icardiho ve svém týmu chtít nebude. Ještě před rokem to ale bylo naopak, o Icardiho se přely nejlepší evropské kluby a Inter dělal vše proto, aby jej udržel, nyní jej hlavní kouč z týmu vyhání. Icardi si však se svou gólovou pověstí klub určitě brzy najde.

Conte naopak do útoku bude muset najít jinou posilu. Hovoří se, že se Inter pokusí získat Garetha Balea z Realu Madrid, ani on ale v Madridu zrovna neseká latinu. Klub by však měl mít dost peněz na to, aby si adekvátní náhradu sehnal...