Nabízený sparťan Čivič už má nápadníka, se kterým se může v létě pokusit o Ligu mistrů...

Nabízený sparťan Čivič už má nápadníka, se kterým se může v létě pokusit o Ligu mistrů...

Třiadvacetiletý bosenský reprezentant s třinácti mezinárodními starty Eldar Čivič patří do skupiny zahraničních hráčů, kteří by měli v průběhu letní přestávky zamávat Spartě.

Podle kuloárních informací by mohl bývalý krajní bek s minulostí ve Slovácku a Spartaku Trnava zamířit opět do slovenské ligy, v níž už byl zapůjčen v jarní části ročníku 2017/2018 a sezonu zakončil titulem.

Svěřence Václava Jílka má lanařit tamní suverén a šampion Slovan Bratislava, který ovládl soutěž s náskokem 17 bodů a může se těšit n předkolo Ligy mistrů.

Tým, který je prošpikován spoustou cizinců včetně českého beka Medvedeva, má hledat na trhu druhého leveého obránce k šestadvacetiletému Ukrajinci Artemu Suchotskému.

A trenér Martin Ševela, jenž Slovanu vládne od podzimu 2017, ukázal právě na borce, který za letenské "S" během celého působení odehrál 24 ligových zápasů a jen v posledním ročníku se jednalo o dvacet vystoupení.

Sportovní vedení Sparty sice bylo spokojené s jeho podporou ofenzívy, ale v defenzivní činnosti už to taková hitparáda nebyla a velkou díru do světa neudělal ani když byl v průběhu jarní fáze stavěn do záložní řady.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.