Hráče bez angažmá opět čeká letní kemp, nad nímž bude mít dohled trenér Střihavka

Hráče bez angažmá opět čeká letní kemp, nad nímž bude mít dohled trenér Střihavka

Česká asociace fotbalových hráčů opět zve na Letní fotbalový kemp 2019, který je věnovaný hráčům bez angažmá.

 

Jak informovala předsedkyně ČAFH Markéta Vochoska Haindlová, hráčům bude po dobu jednoho týdne k dispozici fotbalový areál v Odolené Vodě.

Hráči budou moci využít hřiště s travnatým povrchem, nebo nedávno zrekonstruované zázemí šaten, k tréninku také poslouží beachvolejbalová hřiště. Tréninkové jednotky budou jako vždy probíhat pod vedením kvalitního realizačního týmu, v jehož čele bude stát trenér David Střihavka.

Odměnou bude letos pro účastníky mezinárodní turnaj, který se ve dnech 2. a 3. 7. 2019 odehraje na stadionu FC Stadlau ve Vídni a na který se po skončení kempu tým složený z hráčů bez angažmá odebere.

Turnaje se kromě týmu ČAFH zúčastní také domácí Rakušané a celky z Maďarska a Slovenska. Pro české fotbalisty bude zajištěno ubytování a tréninkové prostředí v městečku Neufeld, které leží 40 minut od rakouského hlavního města.

Jednotlivé tréninky budou probíhat vždy od 10:00 do 12:00. Termín konání letního fotbalového kempu je od  26. června. Zápasy probíhají ve dnech od 2. a 3. 7. 2019