Tady pšenka nepokvete. Kterým hráčům by neuškodilo vyměnit klubové barvy?

Tady pšenka nepokvete. Kterým hráčům by neuškodilo vyměnit klubové barvy?

Historie čítá již celou řadu případů, kdy dobří a talentovaní hráči na některých adresách zcela vyhasli, neboť jim herní strategie nebo týmoví parťáci nevyhovovali. Někdy je na vině i velká konkurence, která vás prostě nepustí ke slovu. Podívejme se na hráče, kterým by neuškodilo vyměnit klubové barvy, pokud se nebojí, že další sezónu mohou strávit na lavičce náhradníků.

4) Andreas Christensen (Chelsea)

Již před začátkem sezóny si Blues pojistili podpisem Christiana Pulišiče z Dortmundu. Jednalo se o zadní vrátka, kdyby Hazard vyslyšel volání Realu. I tak se nakonec stalo, ale o co hůř, Chelsea neminul trest v podobě dvou přestupových oken bez nakupování. Christensen toho také příliš v uplynulé sezóně neodehrál a očekává se, že nebude vytěžován ani nyní. O jeho služby se hlásí například konkurenční Arsenal.

3) Alberto Moreno (Liverpool)

Stejně jako Christensena v Chelsea jsme ani Morena příliš neviděli v barvách Liverpoolu. Bylo to také vinou, že Robertson plnil příkazy kouče Jürgena Kloppa na výbornou. Šestadvacetiletý obránce s bohatou minulostí v Seville nemůže být rozhodně se svou současnou situací spokojen. Změna klubu by nebyla asi na škodu a zájemci se hlásí. Je mezi nimi možné registrovat Lyon nebo Barcelonu.

2) Danny Welbeck (Arsenal)

Anglický reprezentační útočník již delší dobu pociťuje, že je v Arsenalu pouze do počtu. Už za vlády Wengera se hovořilo o jeho odchodu, ale také Emery mu prostor ve hře příliš nedává. Na vině jsou i častá a vleklá zranění, jež ho brzdí v rozletu. Zkušený střelec by potřeboval klidné zázemí, které mu dá šanci. A vábení se ozývá například z Borussie Dortmudn.

1) Adrien Rabiot (PSG)

Jednoznačně velký talent současnosti, který však v PSG upadl v nemilost vinou disciplinárních problémů. Po jeho službách je hlad, neboť je k mání zdarma. V Paříži mu skončila smlouva, proto během celého jara kolem kroužila celá řada nápadníků. Byla tu Barcelona, poté třeba Juventus. Nyní se zdá, že by mohl skončit v Realu Madrid či manchesteru United. Jisté ale je, že mu změna dresu rozhodně pomůže.