Pjanič klidní fanoušky Juve: Přeci se neotočím zády ke čtyřleté smlouvě. Zase tak riskovat neumím

Mezi nejčastějšími jmény, která jsou aktuálně na přestupovém trhu nejvíce probírána, patří i bosenský záložník Miralem Pjanič. Zkušený středopolař s minulostí v římském AS patří v posledních letech mezi klíčové tváře Juventusu. I proto byla veřejnost zaskočena, když se během jara začaly objevovat informace, že po něm prahne zámožné PSG.

Pjanič klidní fanoušky Juve: Přeci se neotočím zády ke čtyřleté smlouvě. Zase tak riskovat neumím

Pjanič se nechal slyšet, že jeho snem je vyhrát Ligu mistrů. S Juventusem se mu to zatím nedaří, ale nedá se ani říct, že by přesun do PSG byl sázkou na jistotu. Pařížský gigant se v prestižní milionářské soutěži trápí dlouhodobě. Jeho jméno také v jednu chvíli figurovalo na jídelníčku Realu Madrid, ale Bílý balet poté informoval, že o záložníka před novou sezónou usilovat nebude.

Pjanič má v barvách turínského lídra italské nejvyšší soutěže flek jistý. Díky dobrým výkonům pomohl k dalšímu ligovému triumfu a Stará dáma na něm chce stavět i nadále. Této symbióze se nebrání ani samotný hráč, což prozradil pro tamní listy. Fanouškům turínského klubu tak zřejmě spadl kámen ze srdce, neboť vše nahrává do karet jeho setrvání.

„Myslím, že není na místě, aby bylo ve vzduchu tolik emocí. Před pár týdny jsem PSG popsal jako klub, kde chtějí hrát všichni. Rozhodně bych nabídku od nich zvažoval, kdyby nějaká zajímavá přišla. S Juventusem mám ale ještě čtyřletou smlouvu a vzájemně nám to vyhovuje. Jsem v klubu, který je skvělý, tak proč utíkat. Nejsem od přírody člověkem, který by riskoval,“ nechal se slyšet Pjanič.