De Ligt a PSG? Fake news!

De Ligt a PSG? Fake news!

Falešný poplach! Matthijs de Ligt podle svého agenta Mina Raioly do Paris Saint-Germain nepřestupuje. Alespoň ne v tuto chvíli, jak psaly některá média. Talentovaný stoper je sice v hledáčku řady předních evropských klubů, k žádné dohodě však zatím nedošlo.

De Ligt za sebou má vynikající sezonu, stejně jako celý Ajax. Amsterdamský celek dovedl devatenáctiletý obránce coby kapitán k nizozemskému double a do semifinále Ligy mistrů. Klub po úspěšném tažení čeká průvan v kádru.

Frankie de Jong už podepsal Barceloně. Zájem je ale i o další hráče jako jsou André Onana, Doony van de Beek, David Neres a pochopitelně De Ligt.

Hodně se mluvilo o Barceloně i Manchesteru United, v posledních dnech bylo ale nejčastěji skloňované francouzské PSG. Čerstvý mistr Ligue 1 ale zdaleka není ve vyjednávání tak daleko, jak se myslelo.

„Jde o klasický případ klamavých zpráv,“ řekl Raiola.

A jeho klient přitakal. „Stále nevím, co mé srdce řekne. Celou dobu jsem se soustředil pouze na Ajax a na národní tým. Nyní jsem na prázdninách a můžu přemýšlet o budoucnosti. Nejdůležitější pro mě je, abych pravidelně hrál. Nevím, kdy se vše vyřeší, ale dám si na čas,“ řekl De Ligt.