Hora Hejkalovi potvrdil, že domácí nabídky nechá být. Frajerem, jenž dokáže bouchnout do stolu, se má stát Mareš

Hora Hejkalovi potvrdil, že domácí nabídky nechá být. Frajerem, jenž dokáže bouchnout do stolu, se má stát Mareš

Teplice zatím posilují podle představ hlavního trenéra Stanislava Hejkala, jenž tvrdí, že "s tím, co se děje, jsem spokojený."

Potěšil ho zejména návrat velezkušeného ofenzivního borce Jakuba Mareše. "Je mu sice 32 let, ale měl čtyři ligové nabídky z kvalitních českých klubů, i nějaké Polsko. My jsme moc rádi, že přišel sem, protože má k Teplicím vztah. Nebylo jednoduché ho zpátky dostat," vyprávěl bývalý sparťanský asistent.

Muž se zkušenostmi ze Sparty či Mladé Boleslavi, jenž v posledních letech prošel slovenskou i polskou ligou, by se měl stát novým vůdcem severočeské kabiny...

"Po odchodu Štěpána Vachouška v kabině chyběl. Byly tam hlasy, partičky, ale žádný frajer, který bouchne do stolu a řekne: Takhle to nejde, pánové! Trošku sázím, že nám v tom Kuba Mareš pomůže. Teplice ho vychovaly a má k nim velký vztah. Přišel i proto, že nutně potřebujeme posílit ofenzivu," pokračoval šéf Kučery, Ljevakoviče, Grigara a spol.

Pakliže by na Stínadlech setrval také Jakub Hora, s Marešem by si mohli vyjít vstřít a utvořit úderné komando. Nad někdejším hráčem Plzně i Slavie se však pořád vznáší možnost případného odchodu do zahraničí...

"S Jakubem mám dohodu, že pokud mu něco přijde, nebudeme mu bránit. Byly nějaké náznaky z české ligy, ale podmínky, které má v Teplicích, jsou srovnatelné. Sám se rozhodl, že by zůstal tady, pokud nebude zahraničí. Ale podle posledních informací žádná cizina není," uzavřel Hejkal.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.