Podaří se Karviné udržet svůj ofenzivní klenot? O Wágnera je zájem jak v Čechách, tak i v Polsku!

Podaří se Karviné udržet svůj ofenzivní klenot? O Wágnera je zájem jak v Čechách, tak i v Polsku!

Již to jsou tři sezony, co útočník Tomáš Wágner obléká trikot Karviné, ale zdali bude toto spojení platit i po létě, o tom se dá jen těžko spekulovat. 

Wágner nastartoval svou kariéru v Příbrami, odkud si našel cestu do Plzně. Posléze o něj projevil zájem i Jablonec, z něhož se v lednu roku 2017 přesunul právě do Slezska, kde si postupně řekl o slovo v základní sestavě a spolu s tím si upevnil pozici klíčového útočníka.

Jak už tomu však bývá zvykem, pokud se vám začne dařit, tak kolem vás zároveň začnou kroužit supi z těch vyšších míst, což je i naším případem. O příchodu devětadvacetiletého útočníka se momentálně šušká ve Slovácku, které potřebuje posílit ofenzivu, tak i v Polsku, kde se mluví rovnou o třech adeptech.

Ve spojení s angažmá s naším severním sousedem jsou uváděny takové celky jako Korona Kielce, Raków Częstochowa či Śląsk Wrocław, kam počátkem nového roku zamířil český trenér Vítězslav Lavička, jehož bilance na konci sezony čítá čtyři výhry a jednu remízu.

Je jenom otázkou, jak vysokou částkou se pokusí zmíněné kluby Karvinou oslovit, aby obměkčily její srdce. Společně s Tomášem Wágnerem se přitom dá očekávat, že ze Slezska odejde i druhé velice lákavé zboží, které pro změnu představuje Lukáš Budínský.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.