Jílek přivítal Ben Chaima či Kayu a může se těšit i na Mandjecka s Mustedanagičem. Vácha už je v letenském béčku

Jílek přivítal Ben Chaima či Kayu a může se těšit i na Mandjecka s Mustedanagičem. Vácha už je v letenském béčku

Nový hlavní trenér Sparty Václav Jílek měl na pondělním startu přípravy k dispozici 23 hráčů. Reprezentanti se k letenskému áčku, které v současnosti dotahuje příchod páté letní posily Davida Lischky, připojí až později.

Nástupci Michala Horňáka tak první den nechyběli ani Semih Kaya, jenž se vrátil z Galatasaray Istanbul, Václav Dudl, který dorazil zpět ze Spartaku Trnava, Christian Frýdek, který byl zapůjčen v Táborsku ani Tal Ben Chaim, jehož vyřadilo nepříjemné zranění na celou řadu měsíců.

Ti, kteří Generali arény definitivně opustí, jsou Bogdan Vatajelu a Vukadin Vukadinovič, jejichž přestupy se v těchto hodinách a dnech řeší. Přípravu s B týmem, jehož čeká třetí nejvyšší soutěž ČFL, zahájí Lukáš Vácha.

V individuální rekonvalescenci pokračují Matěj Pulkrab, Filip Panák, Bořek Dočkal, Václav Drchal a Lukáš Juliš, jenž se vrátil na sedmičku po svém ročním hostování v Bohemians 1905.

Přípravu zahájili:

Brankáři: David Bičík, Milan Heča, Florin Nita.

Obránci: Costa, Václav Dudl (návrat z hostování v Trnavě), Matěj Hanousek, Semih Kaya (návrat z hostování v Galatasaray SK), Uroš Radaković, Andreas Vindheim, Ondřej Zahustel.

Záložníci: Jan Fortelný (návrat z hostování ve Vlašimi), Christian Frýdek (návrat z hostování z FC MAS Táborsko), Martin Frýdek, Martin Hašek, Tal Ben Chaim, Guélor Kanga, David Moberg Karlsson, Ladislav Krejčí, Srdjan Plavšić, Michal Sáček, Michal Trávník.

Útočníci: Václav Kadlec, Benjamin Tetteh.

Později se připojí:

Brankář: Hugo Jan Bačkovský.

Obránci: Eldar Ćivić, Dominik Plechatý, Lukáš Štetina.

Záložníci: Adam Hložek, Georges Mandjeck (návrat z hostování v Maccabi Haifa, momentálně na Africkém poháru národů), Zinedin Mustedanagić (návrat z hostování v MFK Ružomberok).

Útočník: Libor Kozák.