Podle Nezmara je Júsuf technicky skvělý hráč. Exklokan děkuje Slavii za důvěru, kterou do něj vkládá

Podle Nezmara je Júsuf technicky skvělý hráč. Exklokan děkuje Slavii za důvěru, kterou do něj vkládá
OBSAHUJE VIDEO

Čerstvě šestadvacetiletý Júsuf Hilál, jenž se rozloučil s Bohemians 1905 s bilancí pěti branek a čtyř asistencí ve čtyřiadvaceti ligových startech, byl třetí červnové pondělí společně s Tomášem Holešem a Davidem Hovorkou představen jakožto nová tvář Slavie.

Proč úřadující šampion před pár měsíci ukázal právě na vytáhlého reprezentanta Bahrajnu? Sportovní ředitel slavného "S" Jan Nezmar pro to má jasné a stručné vysvětlení...

"Júsufa jsme přivedli kvůli tomu, že je to technicky skvělý hráč a my chceme zkvalitnit naší ofenzivní fázi," nechal se slyšet někdejší funkcionář Slovanu Liberec.

O své první dojmy se na tiskové konferenci samozřejmě podělil i útočník, jenž se mimochodem stal prvním fotbalistou Bahrajnu, který kdy přestoupil na jakoukoliv prvoligovu štaci v Evropě.

"Je mi ctí tu být. Děkuji za důvěru, kterou do mě klub vložil. Chtěl bych poděkovat každému, kdo mi pomohl k tomu, abych zde byl. Doufám, že pomohu týmu ve splnění jeho cílů, z nichž hlavním je postup do Ligy mistrů," doplnil nový svěřenec trenéra Jindřicha Trpišovského, jenž se svému vršovickému zaměstnavateli zavázal na tři sezony až do června 2022.